JUICE 2 + 2 BAR (2)

vydává čerstvé nápoje, které ocení zejména malé provozovny.

 

JUICE 4 BAR (2)

umoňuje výdej čerstvého chlazeného nápoje.  JUICE 4 BAR má využití zejmené v gastro provozovech a výrobních halách.

 

Společnost UNIQUE CR & SR se specializuje na zajištění profesionálního řešení v oblasti pitného režimu. Společnost působí na českém a slovenském trhu od roku 2011.

Naše společnost vyrábí vlastní UNIQUE výdejníky chlazených nápojů pod názvem JUICE BAR, které již několik let jsou umístěny v několika stovkách provozoven nejen v České republice, ale i na Slovensku.

Našim zákazníkům zajištujeme UNIQUE KONCEPT, která začíná poradenstvím v oblasti pitného režimu a následným výběrem nápojového zařízení. Nedílnou součástí našich služeb je záruční i pozáruční servis, se kterým si jako výrobci tohoto unikátního řešení poradíme na profesionální úrovni. Samozřejmostí našich služeb je i sanitace a filtrace JUICE BARŮ.

K UNIQUE JUICE BARŮM máme vytvořenou širokou nabídku koncentrátů neboli náplní. Koncentráty jsou vyráběny bez umělých barviv, konzervantů, aspartamu a acesulfamu a jsou baleny v praktické a v ekologickém balení tzv. Bag-in-Box.

Kromě již zmiňovaného UNIQUE KONCEPT máme širokou nabídku gastro potravin. Naší specialitou jsou produkty z Maďarska.

Novinkou z roku 2020 je nová řada UNIQUE RAW tyčinek.

1.
Bag-in-Box a příroda (2)

Koncentráty balíme do tzv. bag-in-box, který zužitkuje nejenom výrobce, distributor a zákazník ale také příroda. Samotné Bag-in-Box balení se vyznačuje nízkou hmotností díky tomu se snižují náklady na výrobu, přepravu a skladování.

 

2.
Bez umělých barviv, konzervantů... (2)

Nápojové koncentráty jsou vyrobeny bez umělých barviv, konzervantů, aspartamu a acesulfamu. Dle požadavků jsou koncentráty vyrobeny s 50% podílem ovoce.

3.
Servis a sanitace JUICE BARŮ (2)

Nedílnou součástí našich služeb je záruční i pozáruční servis, se kterým si jako výrobci tohoto unikátního řešení poradíme na profesionální úrovni.

4.
SPOLEHLIVÝ OBCHODNÍ PARTNER (2)

Jsme spolehlivým obchodním partnerem. Zajišťujeme pitný režime v několika stovkách provozoven v Čerské republice i na Slovensku.

GDPR ke stažení

Obchodní podmínky ke stažení

Působíme na českém trhu od roku 2011. Zabýváme se provozováním nápojových automatů a i distribucí balených gastro potravin.

Naším cílem je zejména vysoká kvalita zařízení, služeb a zejména spokojenost zákazníka.

Pokud máte zájem pracovat pro českou společnost  a přispět k dobrému jménu rádi Vás přivítáme do našeho týmu.