J&B Unique

My v J&B Unique se specializujeme především na technický vývoj systémů výdeje chlazených i nechlazených nápojů a na vytváření nových chutí koncentrátů různých druhů. Díky tomu nabízíme jednoduché a skvělé řešení Juice Bar a širokou škálu chutí džusů, sirupů nebo iontových nápojů Unique Drink.

Samozřejmě dokážeme zaručit i spolehlivý technický servis, prodejní materiály a různé doplňky. Nabízíme řešení na míru přes neustále se rozšiřující nabídku produktů a služeb pro pracoviště, gastro provozy, hotely a restaurace, fast foody i domácnosti. Tím poskytujeme požitek z chutí našich ovocných nápojů kdykoliv a kdekoliv. Naším hlavním cílem je usnadnit řešení pitného režimu a proměnit je v chutné chvíle osvěžení.

Dopřejte svým zákazníkům, pracovníkům i sobě sklenici svěžého džusu s  50%-ním podílem ovoce nebo zeleniny, zajímavé kombinace ovoce a bylinek, příjemné ledové čaje nebo právě iontové nápoje pro dodání potřební síly. Chutě všech nápojových koncentrátů jsme sami vyvíjeli a dotvářeli.

Nyní Vám nabízíme náš Unique Juice Bar koncept pro řešení pitného režimu spolu se svými znalosti a službami zaměřenými na zákazníka. Díky kvalitním výrobkům Unique Technology a Unique Drink pomáháme proměnit sklenici džusu v zážitek plný chutí a barev.


             

Kvalita

Používáme pouze kvalitní produkty: všechny naše nápojové koncentráty jsou bez umělých barviv, konzervantů, aspartamu a acesulfamu. Koncentráty se 100%-ním a 50%-ním podílem ovoce nebo zeleniny jsou také bez použití umělých sladidel.