28.01.2018

Technologie Bag-in-Box a příroda

Image 0

Přednosti balící technologie bag-in-box zužitkuje nejenom výrobce, distributor a zákazník ale také příroda.

Princípem balení Bag-in-Box je naplnit nápoj do vícevrstvového sáčku s uzávěrem, který se vloží do kartonové krabice. Speciální vícevrstvový materiál a uzávěr zabraňuje přístup vzduchu před i po otevření, funkcí kartonové krabice je přitom chránit sáček a obsah proti poškození.

Samotné Bag-in-Box balení se vyznačuje nízkou hmotností a řešení jeho obsahu je zaručeně ekonomické. Díky tomu snižuje náklady na výrobu, přepravu a skladování, jelikož zabírá asi o 50% menší místo než skleněné nebo PET lahve a kanystry. 
Hlavní přednosti balení Bag-in-Box

  • dlouhá trvanlivost nápojů
  • ekologické řešení: balení je vytvořeno z recyklovatelných materiálů
  • nízké náklady a lehká manipulovatelnost při přepravě a skladování

Bag-in-Box je jednoduchý způsob jak minimalizovat zátěž na životné prostředí

K výrobě, distribuci a skladování Bag-in-Box balení se spotřebuje míň energie a jeho výběrem můžou být ušetřené i tuny balícího materiálu. Složení BiB-u tvoří ze 75% papír a lepenka, které jsou snadno a úplně recyklovatelné, přitom balení má i velmi nízkou uhlíkovou stopu.

Vyberte si z našich produktů Unique Drink - balených pouze do obalu Bag-in-Box - a šetřite přírodu.

Juice Bar - vždy čerstvé ovocné osvěžení pro dodání energie a radosti na každý den!

Unique Juice Bar Koncept 

Společnost J&B Unique Vám nabízí Unique Juice Bar Koncept. Naší specialitou je vlastní technický vývoj systémů výdeje chlazených i nechlazených nápojů a pokrytí všech přání klienta v oblasti zdravého a chutného pitného režimu. Umíme taky vyřešit kompletní sortiment džusů, sirupů, iontových nápojů určených pro pitný režim na pracovištích, v  gastro provozech, hotelech, fast foodech i v domácnosti.
Našim cílem je poskytnout svému partnerovi návod pro efektivní fungování celého systému. Podpora se týká vstupního školení, trvalého rozvoje vzdělávání, prodejních materiálů, marketingu, IT i technické podpory. Víme, že zvyklosti v jednotlivých zemích Evropy jsou rozdílné a jsme připraveni Vám s konceptem na míru pomoci.