24.03.2019

10 benefitů pití vody

Image 0

Hydratace je klíčová pro zdraví a pohodu, přesto mnoho lidí nekonzumuje dostatek tekutin. Patříte mezi ně i Vy?

Přibližně 60% těla tvoří voda a naše krev je z 90% taky voda. Aby všechny buňky a orgány těla fungovaly správně, potřebují vodu.

Možná je to všudepřítomná povaha vody, která znamená, že pití dostatek vody každý den není na vrcholu seznamu priorit mnoha lidí.


Posbírali jsme Vám 10 důvodů, proč je voda nezbytná pro tělo - snad Vás budou inspirovat:

1.      Dodává kyslík celému tělu.
2.      Zvyšuje zdraví a krásu pleti.
3.      Chrání mozek, míchu a další citlivé tkáně.
4.      Reguluje tělesnou teplotu.
5.      Pomáhá trávicímu systému.
6.      Pomáhá udržovat krevní tlak.
7.      Dýchací cesty jí potřebují.
8.      Zabraňuje poškození ledvin.
9.      Zvyšuje výkon při cvičení a pomáhá při hubnutí.
10.  Vyživuje a maže klouby.

Pití vody je ještě snadnější s Juice Barem. Každý typ stroje nabízí možnost čepování čisté, filtrované vody, takže už nemusíte zapomínat na pitní režim. Na zdraví.

Juice Bar - vždy čerstvé ovocné osvěžení pro dodání energie a radosti na každý den!

Unique Juice Bar Koncept 

Společnost J&B Unique Vám nabízí Unique Juice Bar Koncept. Naší specialitou je vlastní technický vývoj systémů výdeje chlazených i nechlazených nápojů a pokrytí všech přání klienta v oblasti zdravého a chutného pitného režimu. Umíme taky vyřešit kompletní sortiment džusů, sirupů, iontových nápojů určených pro pitný režim na pracovištích, v  gastro provozech, hotelech, fast foodech i v domácnosti.
Našim cílem je poskytnout svému partnerovi návod pro efektivní fungování celého systému. Podpora se týká vstupního školení, trvalého rozvoje vzdělávání, prodejních materiálů, marketingu, IT i technické podpory. Víme, že zvyklosti v jednotlivých zemích Evropy jsou rozdílné a jsme připraveni Vám s konceptem na míru pomoci.