Ovocno-bylinkové

Borůvka & Rakytník

Ovocno-bylinkový nápojový koncentrát představuje unikátní propojení chuti lesních borůvek a rakytníku řešetlákového. Je vyroben bez umělých barviv a konzervantů.

více

Brusinka & Aronie

Ovocno-bylinkový nápojový koncentrát představuje jedinečné spojení chuti čerstvě natrhaných brusinek a aronie. Je vyroben bez umělých barviv a konzervantů.

více

Citron & Bez černý

Ovocno-bylinkový nápojový koncentrát představuje jedinečné spojení lahodné chuti osvěžujícího citronu a černého bezu. Je vyroben bez umělých barviv a konzervantů.

více

Hruška & Zázvor

Ovocno-bylinkový nápojový koncentrát představuje jedinečné spojení lahodné chuti šťavnaté hrušky a příjemně pikantního zázvoru. Je vyroben bez umělých barviv a konzervantů.

více

Jablko & Echinacea

Ovocno-bylinkový nápojový koncentrát představuje jedinečné spojení lahodné chuti šťavnatého jablka a echinacei purpurové. Je vyroben bez umělých barviv a konzervantů.

více

Jahoda & Ginkgo

Ovocno-bylinkový nápojový koncentrát představuje unikátní spojení lahodné chuti čerstvě natrhaných jahod a jinanu dvoulaločného. Je vyroben bez použití umělých barviv a konzervantů.

více

Meloun & Litchi

Ovocno-bylinkový nápojový koncentrát představuje sťavnaté spojení melouna a litchi. Je vyroben bez umělých barviv a konzervantů.

více

Višeň & Máta

Ovocno-bylinkový nápojový koncentrát představuje jedinečné spojení chuti divokých višní a svěží máty. Je vyroben bez umělých barviv a konzervantů.

více
Juice Bar - vždy čerstvé ovocné osvěžení pro dodání energie a radosti na každý den!

Unique Juice Bar Koncept 

Společnost J&B Unique Vám nabízí Unique Juice Bar Koncept. Naší specialitou je vlastní technický vývoj systémů výdeje chlazených i nechlazených nápojů a pokrytí všech přání klienta v oblasti zdravého a chutného pitného režimu. Umíme taky vyřešit kompletní sortiment džusů, sirupů, iontových nápojů určených pro pitný režim na pracovištích, v  gastro provozech, hotelech, fast foodech i v domácnosti.
Našim cílem je poskytnout svému partnerovi návod pro efektivní fungování celého systému. Podpora se týká vstupního školení, trvalého rozvoje vzdělávání, prodejních materiálů, marketingu, IT i technické podpory. Víme, že zvyklosti v jednotlivých zemích Evropy jsou rozdílné a jsme připraveni Vám s konceptem na míru pomoci.