50% ovoce a zeleniny

Multivitamín

Nápojový koncentrát s chutí mixu tropického ovoce obsahuje 50% ovoce a je bez přídavků umělých sladidel, barviv a konzervačních látek.

Balení: 5 l BIB

Ředění: 1:14

Složení: ovocná šťáva z koncentrátu min. 50% (z toho tropická šťáva z koncentrátu 50%, jablečná šťáva z koncentrátu 50%), cukr, emulze multivitamin, kyseliny: kyselina citronová. 

Výživové údaje ve 100 ml hotového nápoje:
Energetická hodnota 97 kJ / 23 kcal
Cukry 5,7 g
Tuky 0,0 g
Bílkoviny 0,0 g

Poptat tento produkt
Juice Bar - vždy čerstvé ovocné osvěžení pro dodání energie a radosti na každý den!

Unique Juice Bar Koncept 

Společnost J&B Unique Vám nabízí Unique Juice Bar Koncept. Naší specialitou je vlastní technický vývoj systémů výdeje chlazených i nechlazených nápojů a pokrytí všech přání klienta v oblasti zdravého a chutného pitného režimu. Umíme taky vyřešit kompletní sortiment džusů, sirupů, iontových nápojů určených pro pitný režim na pracovištích, v  gastro provozech, hotelech, fast foodech i v domácnosti.
Našim cílem je poskytnout svému partnerovi návod pro efektivní fungování celého systému. Podpora se týká vstupního školení, trvalého rozvoje vzdělávání, prodejních materiálů, marketingu, IT i technické podpory. Víme, že zvyklosti v jednotlivých zemích Evropy jsou rozdílné a jsme připraveni Vám s konceptem na míru pomoci.