Ovocno-bylinkové

Citron & Bez černý

Ovocno-bylinkový nápojový koncentrát představuje jedinečné spojení lahodné chuti osvěžujícího citronu a černého bezu. Je vyroben bez umělých barviv a konzervantů.

Balení: 5 l BIB
 
Ředění: 1:19

Složení: glukózo-fruktózový sirup, voda, kyseliny: kyselina citronová, citronové aroma, aroma bezinky, sladidla: sukralóza.

Výživové údaje ve 100 ml hotového nápoje:
Energetická hodnota 73 kJ / 17 kcal
Cukry 4,3 g
Tuky 0,0 g
Bílkoviny 0,0 g

Poptat tento produkt
Juice Bar - vždy čerstvé ovocné osvěžení pro dodání energie a radosti na každý den!

Unique Juice Bar koncept 

Společnost J&B Unique Vám nabízí Unique Juice Bar koncept. Naší specialitou je vlastní technický vývoj systémů výdeje chlazených i nechlazených nápojů a pokrytí všech přání klienta v oblasti zdravého a chutného pitného režimu. Umíme taky vyřešit kompletní sortiment džusů, sirupů, iontových nápojů určených pro pitný režim na pracovištích, v  gastro provozech, hotelech, fast foodech i v domácnosti.
Našim cílem je poskytnout svému partnerovi návod pro efektivní fungování celého systému. Podpora se týká vstupního školení, trvalého rozvoje vzdělávání, prodejních materiálů, marketingu, IT i technické podpory. Víme, že zvyklosti v jednotlivých zemích Evropy jsou rozdílné a jsme připraveni Vám s konceptem na míru pomoci.