50% ovoce a zeleniny

Ananas

Ovocný nápojový koncentrát s chutí exotického ananasu obsahuje 50% ovoce a je bez přídavků umělých sladidel, barviv a konzervačních látek.

více

Černý rybíz

Ovocný nápojový koncentrát s úžasnou chutí černého rybízu obsahuje 50% ovoce a je bez přídavků umělých sladidel, barviv a konzervačních látek.

více

Jablko

Ovocný nápojový koncentrát se skvělou chutí jablka obsahuje 50% ovoce a je bez přídavků umělých sladidel, barviv a konzervačních látek.

více

Malina

Ovocný nápojový koncentrát s příjemnou chutí maliny obsahuje 50% ovoce a je bez přídavků umělých sladidel, barviv a konzervačních látek.

více

Mrkev

Zeleninový koncentrát s vyváženou chutí mrkve obsahuje 50% zeleniny a je bez přídavků umělých sladidel, barviv a konzervačních látek.

více

Multivitamín

Nápojový koncentrát s chutí mixu tropického ovoce obsahuje 50% ovoce a je bez přídavků umělých sladidel, barviv a konzervačních látek.

více

Pomeranč

Ovocný nápojový koncentrát se svěží chutí pomeranče obsahuje 50% ovoce a je bez přídavků umělých sladidel, barviv a konzervačních látek.

více
Juice Bar - vždy čerstvé ovocné osvěžení pro dodání energie a radosti na každý den!

Unique Juice Bar Koncept 

Společnost J&B Unique Vám nabízí Unique Juice Bar Koncept. Naší specialitou je vlastní technický vývoj systémů výdeje chlazených i nechlazených nápojů a pokrytí všech přání klienta v oblasti zdravého a chutného pitného režimu. Umíme taky vyřešit kompletní sortiment džusů, sirupů, iontových nápojů určených pro pitný režim na pracovištích, v  gastro provozech, hotelech, fast foodech i v domácnosti.
Našim cílem je poskytnout svému partnerovi návod pro efektivní fungování celého systému. Podpora se týká vstupního školení, trvalého rozvoje vzdělávání, prodejních materiálů, marketingu, IT i technické podpory. Víme, že zvyklosti v jednotlivých zemích Evropy jsou rozdílné a jsme připraveni Vám s konceptem na míru pomoci.